Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

Opiekunka Na ZastĘpstwo Do Seniorki Z DemencjĄ - Bawaria - Od Zaraz

ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy różnorodnymi ofertami z całych Niemiec.

Obecnie poszukujemy opiekunki do podopiecznej, mieszkającej w urokliwej miejscowości SELBITZ W BAWARII.
Termin rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ.

PROFIL PODOPIECZNEJ
Pani Helga ma 77 lat. Cierpi na głęboką demencję oraz pogorszenie wzroku i słuchu (używa okularów oraz aparatu słuchowego). Sporadycznie zdarza jej się również być aktywną w nocy. Poza tym, porusza się samodzielnie i sama wykonuje większość czynności związanych z higieną osobistą.
Kobieta mieszka na wsi w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest całe piętro domu wraz z własną łazienką, telewizorem i dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.
Opiekunka powinna być osobą zdecydowaną, potrafiącą wyznaczyć jasne granice i zasady. Mile widziane jest doświadczenie w opiece nad osobami chorymi na demencję i Alzheimera.

ZADANIA OPIEKUNKI:
&#8226; nadzorowanie i pomaganie przy wykonywaniu codziennych czynności;
&#8226; prowadzenie gospodarstwa domowego (m.in. sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów);
&#8226; towarzyszenie podczas wizyt u lekarza;
&#8226; wspólne spędzanie czasu (m.in. rozmowy, spacery, gry planszowe).

WYMAGANIA:
&#8226; znajomość języka niemieckiego w stopniu m.in. komunikatywnym;
&#8226; ukończony 25. r.ż.;
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
&#8226; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
&#8226; gotowość do wyjazdu na 5-6 tygodni;
&#8226; mile widziana osoba niepaląca.

OFERUJEMY:
&#8226; legalną i pewną pracę w Niemczech;
&#8226; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
&#8226; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
&#8226; organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży;
&#8226; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
&#8226; możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: kinga.iwanska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 739 205 501 lub +48 52 370 53 49;
- wyślij SMS o treści &#8222;OPIEKA&#8221; na nr 739 205 501 - ODDZWONIMY!

Ogłoszenie dodane: Piatek, 01 Kwiecien, 2016  15:23

Identyfikator: 579198

Wyświetleń: 2067