Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lakiernik samochodowy Niemcy

Sinntal Oberzell

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Stanowisko: Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Sinntal Oberzell , Niemcy
Znajomość języka niemieckiego: podstawowy niemiecki
Nr oferty 07/28/LU/2017

Agencja Pracy Corona Silesia Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
pod nr 16192 z siedzibą w Gliwicach dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Lakiernik samochodowy

Obowiązki:
-praca przygotowawcze
-szpachlowanie
-lakierowanie części samochodowych.

Wymagania:
- doświadczenie
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- dyspozycyjność
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje:
Wynagrodzenie: 11&#8364; brutto/h + 40&#8364; diety za każdy dzień pracy
Możliwość zorganizowania zakwaterowania
Praca w oparciu o niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
socjalnymi.
Opieka polskojęzycznego biura.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy rekrutacja@corona-silesia.pl/ wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 07/28/LU/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 519 685 142 lub 519 685 033

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Lipiec, 2017  11:30

Identyfikator: 615908

Wyświetleń: 952