Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

Personel sprzątający - oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Stargard Szczeciński

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Doradztwa Personalnego działa na rynku od roku 2003 zapewniając swoim Klientom nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu, rekrutacji oraz selekcji. Potwierdzeniem naszej działalności jest uzyskany certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 3690.

W związku z aktualnym projektem rekrutacyjnym dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Sprzątaczka

Region: Szczecin Prawobrzeże (ul. Rydla)
Nr ref.: PZO/Szczecin/11

Obowiązki:
- utrzymywanie czystości w wyznaczonych pomieszczeniach biurowych (zamiatanie; mycie podłóg; odkurzanie; wycieranie kurzu z m.in. biurek, szaf, parapetów; wynoszenie śmieci)
- sprzątanie i uzupełnienie materiałów w pomieszczeniach sanitarnych
- sprzątanie pomieszczeń socjalnych
- dbanie o porządek na holu i klatce schodowej
- prace okresowe: mycie okien.

Kwalifikacje:
- posiadanie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- obowiązkowość
- rzetelność
- sumienność
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę na 3/4 etatu (w godzinach: 15:00 - 21:00)
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- wsparcie koordynatora ds. utrzymania czystości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + skan orzeczenia) na adres: katarzyna.zaleska@timework.pl/ (w temacie wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego lub wpisanie: &#8222;Prawobrzeże-Sprzątanie&#8221;) lub o kontakt pod numerem: 914220282.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Kwiecien, 2011  16:35

Identyfikator: 299359

Wyświetleń: 3994