Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier

Stargard Szczeciński

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
Nr ref.: MAG/07/14

Zadania:
 zapewnienie wewnętrznego przepływu materiału
 przyjmowanie materiałów wchodzących do magazynu
 przygotowywanie i wysyłka wyrobów
 praca z systemem komputerowym
 przestrzeganie procedur oraz instrukcji systemowych
 obowiązek stosowania się do poleceń przełożonego
 prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:
 preferowane wykształcenie średnie techniczne
 doświadczenie w pracy magazynowej
 doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, doświadczenie w pracy z regałami wysokiego składowania
 posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych i wymiany butli LPG
 prawo jazdy kat. B
 podstawowa znajomość obsługi komputera: Windows, Office.
 precyzja, dokładność, skrupulatność, nastawienie na działanie, chęć do dalszego rozwoju zawodowego

Oferujemy:
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta
 nowoczesne narzędzia pracy
 pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Wrzesien, 2014  14:27

Identyfikator: 523642

Wyświetleń: 2163