Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowa

Stargard

Dla naszego klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa
Miejsce pracy: Stargard

Zakres obowiązków:
&#8226; kontrola formalno-rachunkowa przychodzących dokumentów dotyczących zakupu (towar oraz koszty)
&#8226; księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
&#8226; udział w procesie zamykania miesiąca
&#8226; uzgodnienia, zestawienia według bieżących potrzeb

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
&#8226; dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
&#8226; znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
&#8226; samodzielność i dobra organizacja pracy
&#8226; doświadczenie w pracy na systemach ERP mile widziane
&#8226; mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Klient oferuje:
&#8226; możliwość rozwoju w młodym i ambitnym zespole
&#8226; stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
&#8226; szkolenie zewnętrzne i wewnętrzne
&#8226; kurs języka niemieckiego

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie
swojego CV z dopiskiem &#8222;Księgowa - Stargard&#8221; na adres:

experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w
celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 51 E-mail: experts@lsj.pl/
lsj.pl/experts| lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Marzec, 2017  17:32

Identyfikator: 608253

Wyświetleń: 1637