Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun/ka osób starszych

Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obecnie dla Fundacji poszukujemy osób na stanowisko:
OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH
Region: Lubuskie, Dolnośląskie

Oferujemy:
&#61607; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#61607; Pracę dyżurowa w przyjaznej atmosferze
&#61607; Samodzielność

Opis stanowiska:
&#8226; Kompleksowa opieka i wsparcie ludzi starszych i chorych przebywających w domu spokojnej starości
&#61607; Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku
&#61607; Wsparcie przy rehabilitacji
&#61607; Wspólne spędzanie czasu, dotrzymywanie towarzystwa
&#61607; Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego

Wymagania:
&#61607; Wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w zawodzie
&#61607; Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
&#61607; Odpowiedzialność, ciepło i empatia wobec podopiecznych
&#61607; Otwartość i serdeczność w stosunku do innych
&#61607; Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Prosimy o przesyłanie CV na adres: czesław.dec@fundacjaform.pl/.
Fundacja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Grudzien, 2015  21:17

Identyfikator: 570186

Wyświetleń: 6358