Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konstruktor/projektant elementów indukcyjnych

Szczecin

Największy w Polsce producent transformatorów niskiego napięcia poszukuje:
Konstruktora/projektanta elementów indukcyjnych

Firma oferuje:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Możliwość dalszego doskonalenia zawodowego (bieżący kontakt ze środowiskiem inżynierskim w organizacji, szkolenia branżowe),
&#8226; Bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:
&#8226; Projektowanie elementów indukcyjnych (transformatory, zasilacze, dławiki, przekładniki),
&#8226; Opracowywanie dokumentacji technologiczno-produkcyjnej,
&#8226; Wykonywanie kosztorysów urządzeń,
&#8226; Bieżący kontakt z klientami w zakresie obsługiwanych projektów, wspomaganie działu sprzedaży,
&#8226; Analiza trendów branżowych,
&#8226; Bieżąca współpraca z działami technicznymi firmy,

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne (maszyny/urządzenia elektryczne),
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy z programami RALE Engineering, Ansys Maxwell lub im pokrewnymi
&#8226; Znajomość programu &#8222;Autodesk Inventor&#8221; będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres engineer@lsj.pl/ w temacie podając: &#8222;Konstruktor/projektant elementów indukcyjnych &#8211; Szczecin&#8221;

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Karol Świtelski, tel: 91 814 52 57, 510 034 350.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;.

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Sobota, 22 Kwiecien, 2017  17:11

Identyfikator: 610181

Wyświetleń: 1558