Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. administracji/ zamówień z j. włoskim

Szczecin

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z duńskim kapitałem, będącej centrum finansowo &#8211; księgowym zlokalizowanym w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osób które chciałby podjąć pracę na stanowisku:

Specjalista ds. administracji/ zamówień z językiem włoskim

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:
&#8226; wykształcenie minimum średnie
&#8226; dobra znajomość języka włoskiego
&#8226; dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; doświadczenie w pracy związanej z administracją dokumentami
&#8226; znajomość pakietu MS Office

Obowiązki:
&#8226; odpowiedzialność za poprawną administrację zamówień
&#8226; kontakt mailowy z klientami zagranicznymi
&#8226; praca z systemem komputerowym (logistycznym)

Nasz Klient oferuje:
&#8226; stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; możliwość nauki, rozwoju i awansu w strukturach firmy
&#8226; przyjazną atmosferę, warunki pracy i bogaty pakiet socjalny

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim z dopiskiem &#8222;Specjalista ds. administracji z językiem francuskim&#8221; na adres mailowy:

experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52

Ogłoszenie dodane: Sobota, 15 Kwiecien, 2017  20:41

Identyfikator: 609733

Wyświetleń: 1699