Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Junior Customer Service Administrator

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Szukasz nowych wyzwań i chcesz wykorzystać znajomość języków obcych w pracy w międzynarodowej firmie, a dodatkowo masz doświadczenie w obsłudze klienta?

Miejsce pracy: Szczecin
Stanowisko: Junior Customer Service Administrator

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stałe godziny pracy
- kartę sportową
- prywatną opiekę medyczną
- atrakcyjne wynagrodzenie
- świąteczne bonusy
- karty okolicznościowe

zadania
- obsługa recept w systemie
- wystawianie faktur
- wprowadzanie i zarządzanie danymi w systemie CRM
- budowanie pozytywnych relacji z klientami

oczekujemy
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (min. A2/B1)
- sprawnej obsługi komputera
- komunikatywności
- umiejętności planowania i organizacji pracy

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Listopad, 2021  10:41

Identyfikator: 709447

Wyświetleń: 1491